BB GLOW

 BB GLOW  to rewolucyjny zabieg na rynku kosmetycznym. Pozwala on na ujednolicenie kolorytu skóry poprzez wtłaczanie na poziomie naskórkowym preparatu o właściwościach koloryzujących oraz rozświetlających. Dzięki temu skóra zyskuje promienny wygląd, jest wygładzona i rozświetlona. Zabieg BB GLOW działa również nawilżająco i rewitalizująco na skórę twarzy, a także szyi, dekoltu lub dłoni.

O zabiegu BB GLOW mówi się również jako o „fluidzie permanentnym”, gdyż na długi czas maskuje przebarwienia oraz daje efekt GLOW na skórze, dzięki czemu można zrezygnować z codziennego nakładania podkładu na twarz. Warto zaznaczyć, że jest to rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego, który dzięki dodatkowi tonera do preparatu, sprawia, że skóra jest widocznie rozpromieniona i świeża jak po nałożeniu makijażu.

Przebieg zabiegu:

1) Na oczyszczonej skórze wykonyje się delikatny peeling w celu usunięcia martwego naskórka.

2) Jeżeli to konieczne nakładnany jest krem znieczulający, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny. Preparat         wprowadza się przy użyciu Dermapena – urządzenia zakończonego jednorazowym, sterylnym kartridżem z                     mikroigłami.

3) Po zakończeniu mikronakłuwania rozmasowuje się pozostałości serum i nakłada maskę wyciszającą skórę

4) Pozostałości maski i  produktu zmywa się wacikiem i nakłada krem ochronny zawierający filtr UV.

5) Przez 4-6 godzin nie powinno się zmywać i dotykać skóry poddanej zabiegowi.

Zalecana ilość zabiegów jest uzależniona od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Zazwyczaj od 1 do 5 zabiegów w serii co 2 tygodnie.

Zabieg BB GLOW zalecany jest dla osób:

– z przebarwieniami na skórze spowodowanymi np. trądzikiem, stanami pozapalnymi, procesem fotostarzenia,

– chcących zmniejszyć widoczność piegów,

–  chcących wyciszyć rumień, trądzik różowaty oraz inne problemy skórne.

Efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu!

Powrót