ZABIEGI Z KWASAMI I PEELINGI

ZABIEGI Z KWASAMI

Sprawdzone i skuteczne w zapobieganiu i leczeniu różnych problemów skóry. Zabiegi złuszczające , liftingujące, wygładzające , redukujące trądzik, przebarwienia i niedoskonałości skóry. ( Kwasy: salicylowy, glikolowy, mlekowy, migdałowy, azelainowy , TCA i inne ).

PEELINGI CLA (LINIA Z KAWIORU LIMONKI AUSTRALIJSKIEJ)

Linia CLA zawiera nową i niepowtarzalną kombinację składników, które pozytywnie wpływają na procesy złuszczania i odnowy skóry. Unikalna kombinacja wyciągu z „kawioru limonki australijskiej”, kwasów owocowych, enzymów oraz retinolu pozwoliła na stworzenie wyjątkowych peelingów , charakteryzujących się wszechstronnym zastosowaniem i bezpieczeństwem. Peelingi z serii CLA można stosować do skór z przebarwieniami (zabiegi depigmentacyjne, nierówny koloryt), problematycznych w różnych stanach (trądzik, blizny potrądzikowe, nadmierne przetłuszczanie, rozszerzone pory) , dojrzałych (utrata jędrności, elastyczności, plamy starcze), zniszczonych (nierówny relief, nadmierne rogowacenie, blizny), a także do zabiegów silnie odmładzających i przeciwzmarszczkowych (głębokie i drobne zmarszczki, bruzdy, „kurze łapki”).

Ekstrakt z „kawioru limonki australijskiej” podobny jest w działaniu do kwasów AHA, delikatnie stymuluje skórę w celu jej odnowy, ale wzbogacony jest o nowy, innowacyjny mechanizm. Proces złuszczania opiera się na kluczowej roli, jaką odgrywa białko – receptor TRPV3, które wbudowane jest w błonę komórkową keratynocytów i pełni funkcję kanału jonowego.

W skład linii peelingów CLA wchodzą:

White Peeling 365 CLA , Balance Peeling 365 CLA, ExFo Peeling CLA, Kwasowo -Enzymatyczny peeling CLA oraz Retinol Peeling CLA

PEELINGI ONMACABIM (FITYNA)

Roztwory kwasów fitynowych PMT PH 4,5

Naturalne i absolutnie bezpieczne kwasy, mogą być używane również latem – brak skutków ubocznych, neutralizują się po 20 minutach, mogą być bazą mieszanek z innymi kwasami.

Kwas ten ma unikatowe właściwości tłumienia aktywności enzymów, które powodują nadmierne niszczenie włókien kolagenowych i naturalnego żelu utrzymującego wilgoć skóry właściwej.

Dzięki temu kwas fitynowy pomaga zatrzymać młodość skóry, a także elastyczność i sprężystość. Oprócz tego , kwas ten ma właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne, co jest niezmiernie ważne przy kuracjach cer traumatycznych, skłonnych do zapaleń.

W skład peelingów dodatkowo wchodzą kwasy: kojowy , salicylowy, glikolowy , migdałowy w zależności od problemu skóry ( peeling wybielający , peeling dla skóry tłustej i problematycznej , peeling Anti-Aging).

PEELINGI KREMOWE

Peeling z pietruszki ONMACABIM zawiera 4 kwasy w małych stężeniach (12%) . Ma silne działanie nawilżające, regeneruje i odnawia naskórek, normalizuje pracę gruczołów łojowych, wyraźnie zwęża pory, normalizuje pH skóry.

PEELINGI I SCRUBY DO CIAŁA

Poprawiają jędrność i elastyczność skóry, oczyszczają, działają przeciwstarzeniowo i antyoksydacyjnie.

Powrót